Strona główna

Strona główna

Reklamacje

WAŻNE: Przed odbiorem przesyłki, w obecności kuriera proszę sprawdź, czy paczka nie jest USZKODZONA. W przypadku uszkodzenia - spisz PROTOKÓŁ SZKODY W OBECNOŚCI KURIERA, koniecznie zaznaczając w nim, że opakowanie zewnętrzne paczki jest uszkodzone. Protokół ten jest niezbędny do UZNANIA REKLAMACJI, przydatne mogą okazać się także fotografie uszkodzonej paczki. O takim fakcie proszę niezwłocznie poinformować nas pod numerem: +48 501 325 238.

Jeżeli zakupiony towar jest niezgodny z opisem, prosimy postępować w następujący sposób:

 • Skontaktuj się z nami pod adresem sklep@memorabli.pl dokładnie opisując problem. Przydatne mogą być zdjęcia wad produktu. Być może uda nam się uniknąć odsyłania do nas wadliwego produktu, a nowy, pozbawiony wad, otrzymasz bezpośrednio od nas!
 • Po uzgodnieniu z nami formy wysyłki, prześlij do nas produkt podlegający reklamacji na adres:
  Memorabli Dorota Jaworska
  ul. Twórcza 73K
  03-289 Warszawa
  (przesyłka realizowana jest na Twój koszt, jeśli reklamacja zostanie uznana koszt wysyłki zostanie Ci zwrócony)
 • Do przesyłki dołącz informację, dlaczego reklamujesz produkt oraz jaką życzysz sobie formę rekompensaty
  (ważne: nie zapomnij dołączyć danych takich jak numer zamówienia, numer telefonu/email, adres zwrotny na który mamy odesłać nowy produkt lub nr konta bankowego na który mają zostać przelane pieniądze po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji)
 • O rozpatrzeniu reklamacji poinformujemy Cię telefonicznie/emailem w ciągu 30 dni od otrzymania reklamowanego produktu.

W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, niezwłocznie, jednak nie później jak w ciągu 30 dni naprawimy uszkodzony produkt, prześlemy nowy egzemplarz danego produktu lub zwrócimy pieniądze za zakupiony towar.
W przypadku negatywnie rozpatrzonej reklamacji, drogą mailową otrzymasz uzasadnienie podjętej decyzji oraz w ciągu 30 dni odeślemy do Ciebie reklamowany produkt na Twój koszt (płatne z góry).

Zwrot produktów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres:

Memorabli Dorota Jaworska
ul.Twórcza 73K
03-289 Warszawa

(przesyłka realizowana jest na Twój koszt)

Zwracany produkt nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania. Zwracany produkt powinien zostać zwrócony w sposób zapewniający, że w momencie dotarcia do memorabli.pl nie zostanie uszkodzony. W przypadku nie spełnienia tego warunku towar nie będzie przyjęty do zwrotu.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, wykonanych na zamówienie oraz przy użyciu plików przesłanych przez Klienta.
Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta nie dotyczy produktów w wersji elektronicznej. Produkty takie nie podlegają zwrotowi.