Memory Halloween - do druku SUPER CENA

1,99 zł
Brutto

Gra MEMORY - chyba każdy ją zna i lubi - fajnie sprawdzi się podczas zabawy halloween, tym bardziej, że dzieci same stworzą karty do gry. Gotowe pliki dostaniesz jeszcze tego samego dnia na swoj email!

Ilość
dużo

Koniec października zbliża się wielkimi krokami, a tym samym HALLOWEEN! Co prawda święto to nie jest u nas tak hucznie obchodzone jak np. w USA, ale jesteśmy pewni, że dekorujecie dynie ze swoimi pociechami! Co powiecie na to, żeby wspólnie zrobić i zagrać w MEMORY? Oczywiście trzeba je przygotować samodzielnie - dzieciaki będą szczęśliwe jak będą brały czynny udział w przygotowaniu gry.

Projekt dostosowany jest do formatu A4 (na arkuszu zostało umieszczone 12 kart, w sumie dostaniesz 24 karty -12 wzorów). Trzeci arkusz zawiera grafikę na tył kart / opcją jest pozostawienie białych kartek. Polecamy użyć papieru o podwyższonej gramaturze. Co jeszcze potrzebujecie? Nożyczek / gilotyny/ nożyka do papieru – po prostu czegoś do pocięcia kart ;)

Kolory w rzeczywistości mogą minimalnie różnić się od tych zaprezentowanych w galeriach, wynika to tylko i wyłącznie z indywidualnych ustawień monitora.

Zobacz także